$94.61
You save
* Three level lifting adjustment height
* Double shelf, interchangeable front and back
* The contoured desktop provides support to your wrists and forearms.
* It comes with 4 adjustable feet, allow you to get the perfect leveled position
Description
| Size | 1050x600x650-720-800mm / 41.3×23.6×25.6-28.3-31.5inch |
| Desktop Load | 80kg/176lbs |
| Material | Steel + PB |
| Table leg color | Black powder coating |
| desktop thickness | 18mm |
| Desktop Size 1 | 1050x600x18mm |
| Desktop Size 2 | 1000x200x15mm*2pcs |
| Neutral brown box | |
| Qty/Carton | 1pcs |
| Carton Size(cm) | 117x15x72cm |
| NW(kgs) | 24kgs |
| GW(kgs) | 27kgs |
| Qty/20′ | 169pcs |
| Qty/40′ | 430pcs |
Additional information
| Color |
|---|
-
2x1m Hole size25mmx25mm galvanized coated welded wire meshMaterial ?low carbon steel wire, stainless steel wire Wire diameter 1mm – 6.0 mm Fence size 1800 x 3000 mm, 2000x3000mm, 1500x2000mm, etc Surface treatment plastic spraying, PVC coated, galvanized +PVC, powder coated Color black, customer requirement is acceptable Attachment rain hat, clip, bolt, chassis Bending offered one bending, two bending, three bending, four bending Special requirement welcome to contact us ASAP. $18.00 -
-
Wireless Stereo EarphonesModel Number: D-20C
* Bluetooth Version: V5.3
* Bluetooth Chip: JL
* Audio range 2.402 GHZ – 2.480GHz
* Emission range≥ 15M
* Mobile phones stereo music player
* Music play time about 10 hours
* Phones call time about 10 hours
* Battery:Â 3.7V/110mah
* Speaker size: 10mm
* Microphone: -42dB
* Output: 22mW
* SNR: ≥95dB
* Colors: black, blue ,red, green
$3.71 -
Yard & Garden Tie Wirematerial :low carbon stell ,steel wire
wire diamere:0.5-6mm
weight /roll:0.5kg ,1kg ,2kg ,5kg ,10k
color :yellow ,green , black,
surface treatment :pvc coated
Feature: Easy to unroll and install
Application: Binding wire, Daily uses$5.50



