$49.76
You save
* Compact computer desk
* Make full use of the space
in the corner
* Novel appearance
Description
| Size | 1200x600x780mm/47.2×23.6×30.7inch |
| Desktop Load | 60kg/132lbs |
| Material | Steel + PB |
| Table leg color | Black powder coating |
| desktop thickness | 18mm |
| Desktop Size1 | 1200x600x18mm |
| Desktop Size2 | 570x200x18mm |
| Neutral brown box | |
| Qty/Carton | 1pcs |
| Carton Size(cm) | 131x11x74cm |
| NW(kgs) | 13.7kgs |
| GW(kgs) | 15.7kgs |
| Qty/20′ | 285pcs |
| Qty/40′ | 648pcs |
Additional information
| Color |
|---|
-
5A Fast Charging 3 in 1 CableOutput: 5A
Function: Charging (Only USB C Support data transfer)
Length: 1.25m$1.20 -
hole size 4inchx4 inch,2x1m galvanized welded wire mesh fromMaterial  low carbon steel wire, stainless steel wire Wire diameter 1mm – 6.0 mm Fence size 1800 x 3000 mm, 2000x3000mm, 1500x2000mm, etc Surface treatment plastic spraying, PVC coated, galvanized +PVC, powder coated Color black, customer requirement is acceptable Attachment rain hat, clip, bolt, chassis Bending offered one bending, two bending, three bending, four bending Special requirement welcome to contact us ASAP. $18.00 -
328FT 100M Kitchen Bag Gardening Plant Twist Tie Wirematerial :low carbon stell ,steel wire
wire diamere:0.5-6mm
weight /roll:0.5kg ,1kg ,2kg ,5kg ,10k
color :yellow ,green , black,
surface treatment :pvc coated
Feature: Easy to unroll and install
Application: Binding wire, Daily uses$5.50 -
Green PVC Coated Garden Wire Ties Tying Plants and Trellismaterial :low carbon stell ,steel wire
wire diamere:0.5-6mm
weight /roll:0.5kg ,1kg ,2kg ,5kg ,10k
color :yellow ,green , black,
surface treatment :pvc coated
Feature: Easy to unroll and install
Application: Binding wire, Daily uses$5.50 -
China Gardening Binding Wire Manufacturers, Suppliers – Factorymaterial :low carbon stell ,steel wire
wire diamere:0.5-6mm
weight /roll:0.5kg ,1kg ,2kg ,5kg ,10k
color :yellow ,green , black,
surface treatment :pvc coated
Feature: Easy to unroll and install
Application: Binding wire, Daily uses$5.50

