$67.32
You save
| Size | 1200x600x733mm/47.2×23.6×28.9inch |
| Desktop Load | 80kg/176lbs |
| Material | Steel+PB +PP Baffle |
| Table leg color | Black spray |
| Bule light | 2pcs of 20cm & 2pcs of 30cm |
| desktop thickness | 15mm |
| Desktop Size | 1200x600x15mm |
| Color | Black,  Black+Red, Black+Silver |
Description
| * Black Z shape structure makes more steady. * With LED lights around desktop corners& four decoration covers & legs. * Ergonomic sleek border design with hand pad to relax after long working or playing. * Innovative inner cable management and patch board holder under the desk. * PP baffle protects privacy. * Fast assembly within 15 minitues. * LED Lights,including desktop and legs. * Color:Red,blue,golden for choice. |
Neutral brown box | |
| Qty/Carton | 1pcs | |
| Carton Size(cm) | 127x71x17cm | |
| NW(kgs) | 16.6kgs | |
| GW(kgs) | 21.13kgs | |
| Qty/20′ | 170pcs | |
| Qty/40′ | 415pcs | |
Loading...
-
VM-HED101 • Overload Protection
• Separate motor electric height adjustable
• 4 memorized position
• Anti-collision to avoid damage
• Less than 55 noise
• 80kg load capacity
• 25mm/s speed
•450 mm stroke, 710-1160mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20
• The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee$120.80 - $142.70 -
VM-GM324E*Head adjustment
*Counter-balance height adjustment
*Fast insert function for monitor
*Hidden cable management
*Desk clamp or grommet$24.40 - $27.20 -
VM-ESE02 (MDF with RGB light)”Size 1200X600X18mm/47.2X23.6X0.7inch Height Range 720-1140mm/28.3-44.8inch Stroke Length 420mm Desktop Load 100kg/220lbs Table leg color red / black spray Input 110V-240V Column Segments 2 Max. Speed 25mm/s Color Black,  Black+Blue $166.26 - $175.95 -
VM-HED102-1 • Overload Protection
• Dual motor electric height adjustable
• 4 memorized position
• Anti-collision to avoid damage
• Less than 55 noise
• 100kg load capacity
• 25mm/s speed, max speed 35mm/s
• 650 mm stroke, 600-1250mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20                                         • The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee$128.90 - $152.20 -
VM-GHED123D-90” • Overload Protection
• 3 motor electric height adjustable
• 4 memorized position
• Anti-collision to avoid damage
• Less than 55 noise
• 100kg load capacity
• 25mm/s speed, max speed 35mm/s
• 470 mm stroke, 730-1200mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20 • The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee “$164.80 - $194.80 -
VM-GHED122DAvailable Color BK,WH,GREY Width Range 1120-1650mm Height Range 720-1200mm Input 110V-240V Column Segments 2 Max. Load Capacity 80kg Speed 25mm/s Material steel $105.60 - $124.80

