$74.97
You save
| Size | 1200x600x733mm/47.2×23.6×28.9inch |
| Desktop Load | 80kg/176lbs |
| Material | Steel+PB +PP Baffle |
| Table leg color | Black spray |
| RGB colorful led lights | Red,Blue & Green |
| desktop thickness | 15mm |
| Desktop Size | 1200x600x15mm |
| Color | Black, Black+Red, Black+Silver |
Description
| * Black MDF desktop with PVC cover. * Black Z shape structure makes more steady. * With RGB colorful led lights around desktop corners& four decoration covers & legs(with remote control). * Ergonomic sleek border design with hand pad to relax after long working or playing. * Innovative inner cable management and patch board holder under the desk. * PP baffle protects privacy. * Fast assembly within 15 minitues. * Dynamic RGB LED Lights,including desktop and legs. |
Neutral brown box | |
| Qty/Carton | 1pcs | |
| Carton Size(cm) | 127x71x17cm | |
| NW(kgs) | 16.6kgs | |
| GW(kgs) | 21.13kgs | |
| Qty/20′ | 170pcs | |
| Qty/40′ | 415pcs | |
Loading...
-
VM-LD07EDesktop Load 4-15kg /8.8-33lbs Keyboard Tray Load 2kg/5lbs Desktop Size 900x590mm/35.43×23.23inch Keyboard Tray Size 900x320mm/35.43×12.6inch Height Adjustable Range 160-490mm/6.3-19.3inch Material MDF/Steel/Plastic Price range: $99.96 through $104.04 -
VM-GM324E*Head adjustment
*Counter-balance height adjustment
*Fast insert function for monitor
*Hidden cable management
*Desk clamp or grommet$24.40 - $27.20 -
VM-ESE02 (MDF with RGB light)”Size 1200X600X18mm/47.2X23.6X0.7inch Height Range 720-1140mm/28.3-44.8inch Stroke Length 420mm Desktop Load 100kg/220lbs Table leg color red / black spray Input 110V-240V Column Segments 2 Max. Speed 25mm/s Color Black, Black+Blue $166.26 - $175.95 -
VM-GHED122DAvailable Color BK,WH,GREY Width Range 1120-1650mm Height Range 720-1200mm Input 110V-240V Column Segments 2 Max. Load Capacity 80kg Speed 25mm/s Material steel $105.60 - $124.80 -
VM-GC12U-USB 2.0“*Fast insert function
*Head adjustment
*Gas spring counterbalance
*USB Ports in the basement
*Extened arm storage box
*Both Desk clamp and grommet mounting available *Dual USB 2.0 ports”$13.93 - $14.92 -
VM-GM112DScreen Size 15″-32″ load 0-8kg Tilt&Swivel -90°~+85°&180° Rotation 360° VESA 75/100 Max distance to the column 570mm/22.4″ Pole 300mm Material Aluminum arm&steel pole $13.84 - $19.13

