$124.80
You save
| Available Color | BK,WH,GREY |
| Width Range | 1120-1650mm |
| Height Range | 720-1200mm |
| Input | 110V-240V |
| Column Segments | 2 |
| Max. Load Capacity | 80kg |
| Speed | 25mm/s |
| Material | steel |
Description
| • Dual motor electric height adjustable • 4 memorized position • Less than 55 noise • 80kg load capacity • 25mm/s speed, max speed 35mm/s • 480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range • Thermal Protection • IP Grade:IP20 • Material of frame:Steel • The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee |
Package | Brown Box |
| Carton Size | 106x30x16.5cm | |
| Q’ ty/Carton | 1 PC | |
| GW | 23.4kgs | |
| NW | 22.3kgs | |
| 20GP | 567 pcs | |
| 40GP | 1155 pcs | |
| 40HQ | 1320 pcs |
Loading...
-
VM-GLD02-QDesktop Load 0-15kg /0-33lbs Keyboard Tray Load 2kg/4.4lbs Desktop Size 920x560mm/36.2x22inch Keyboard Tray Size 915x290mm/36×11.4inch Height Adjustable Range 165-415mm/6.5-16.3inch Material MDF/Steel/Plastic Price range: $55.59 through $58.65 -
Single motor & Fixed size of frame with 4 splite table top VM-GHED121D-4PFeatures:
- Table top size available: 48”, 55”, 63”
- Color: black, silver, white
- 80kg load capacity
- 480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range
-
VM-LHA6panel Size 494x270x78-182mm Load 0-5kgs/0-11lbs Panel adjustment angle 0-45° base size 265x250mm Material aluminum $15.32 - $18.66 -
-
VM-GM112DScreen Size 15″-32″ load 0-8kg Tilt&Swivel -90°~+85°&180° Rotation 360° VESA 75/100 Max distance to the column 570mm/22.4″ Pole 300mm Material Aluminum arm&steel pole $13.84 - $19.13 -
VM-GHED121D-2• Separate motor electric height adjustable
• 2 memorized position
• Less than 55 noise
• 80kg load capacity
• 25mm/s speed
•480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20 • Material of frame: Iron
• The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee$89.70 - $106.00

