$116.50
You save
| • Separate motor electric height adjustable • 2 memorized position • Less than 55 noise • 80kg load capacity • 25mm/s speed •480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range • Thermal Protection • IP Grade:IP20 • Particleboard tabletop, 2 splits, 1200x300x18mm *2cps • Material of frame: Iron • The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee |
Description
| Available Color | BK,WH,GREY |
| Width | 900mm |
| Height Range | 720-1200mm |
| Stroke Length | 480mm |
| Input | 110V-240V |
| Column Segments | 2 |
| Max. Load Capacity | 80kg |
| Speed | 25mm/s |
| Package | Brown Box |
| Carton Size | 128x38x23.5cm |
| Q’ ty/Carton | 1 PC |
| GW | 27.35kgs |
| NW | 26kgs |
| 20GP | 258 pcs |
| 40GP | 540 pcs |
| 40HQ | 594 pcs |
Loading...
-
VM-HED101• Overload Protection
• Separate motor electric height adjustable
• 4 memorized position
• Anti-collision to avoid damage
• Less than 55 noise
• 80kg load capacity
• 25mm/s speed
•450 mm stroke, 710-1160mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20
• The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee$120.80 - $142.70 -
VM-GHED123D-90” • Overload Protection
• 3 motor electric height adjustable
• 4 memorized position
• Anti-collision to avoid damage
• Less than 55 noise
• 100kg load capacity
• 25mm/s speed, max speed 35mm/s
• 470 mm stroke, 730-1200mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20 • The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee “$164.80 - $194.80 -
“VM-SD14-PB (VM-GSD72)”Desktop Size 743x470mm/29.3×18.5inch Height Adjustable Range 50-400mm/1.9-15.7inch Max.load 10kg/22lbs Material PB/aluminum Price range: $54.57 through $56.61 -
Single motor & Adjustable frame VM-GHED121DFeatures:
- Width range: 990-1400mm
- Color: black, silver, white
- 80kg load capacity
- 480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range
$97.90 - $106.00 -
Single motor & Fixed size of frame with whole table top VM-GHED121D-1PFeatures:
- Table top size available: 48”, 55”, 63”
- Color: black, silver, white
- 80kg load capacity
- 480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range
$98.60 - $116.50 -
VM-LD07EDesktop Load 4-15kg /8.8-33lbs Keyboard Tray Load 2kg/5lbs Desktop Size 900x590mm/35.43×23.23inch Keyboard Tray Size 900x320mm/35.43×12.6inch Height Adjustable Range 160-490mm/6.3-19.3inch Material MDF/Steel/Plastic Price range: $99.96 through $104.04

