$194.80
You save
” • Overload Protection
• 3 motor electric height adjustable
• 4 memorized position
• Anti-collision to avoid damage
• Less than 55 noise
• 100kg load capacity
• 25mm/s speed, max speed 35mm/s
• 470 mm stroke, 730-1200mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20 • The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee “
Description
| Available Color | BK,WH,GREY |
| Width Range left | 1120-1650mm |
| Width Range right | 1300-1800mm |
| Height Range | 730-1200mm |
| Input | 110V-240V |
| Column Segments | 2 |
| Max. Load Capacity | 100kg |
| Speed | 25mm/s
|
| Package | Brown Box |
| Carton Size | 97x33x25cm |
| Q’ ty/Carton | 1 PC |
| GW | 36kgs |
| NW | 34kgs |
| 20GP | 378 pcs |
| 40GP | 756 pcs |
| 40HQ | 840 pcs |
Additional information
| Price | 1000pcs, 200pcs, 500pcs |
|---|
Loading...
-
Single motor & Fixed size of frame with L shape, 3 splite table top VM-GHED121D-3P-LFeatures:
- Table top size 55“, L shape
- Color: black, silver, white
- 80kg load capacity
- 480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range
-
VM-GHED121D-1P • Separate motor electric height adjustable
• 2 memorized position
• Less than 55 noise
• 80kg load capacity
• 25mm/s speed
•480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20                                              • Particleboard tabletop, 2 splits, 1200x300x18mm *2cps                                             • Material of frame: Iron
• The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee$98.60 - $116.50 -
VM-HED101 • Overload Protection
• Separate motor electric height adjustable
• 4 memorized position
• Anti-collision to avoid damage
• Less than 55 noise
• 80kg load capacity
• 25mm/s speed
•450 mm stroke, 710-1160mm height adjustable range
• Thermal Protection
• IP Grade:IP20
• The products comes with a 2 Year Manufacturer’s Guarantee$120.80 - $142.70 -
VM-GLD02-FSpecifications Desktop Load 0-15kg /0-33lbs Keyboard Tray Load 2kg/4.4lbs Desktop Size 920x560mm/36.2x22inch Keyboard Tray Size 682x230mm/26.9×9.06inch Height Adjustable Range 165-415mm/6.5-16.3inch Material MDF/Steel/Plastic Price range: $54.57 through $56.61 -
-
Single motor & Adjustable frame VM-GHED121DFeatures:
- Width range: 990-1400mm
- Color: black, silver, white
- 80kg load capacity
- 480 mm stroke, 720-1200mm height adjustable range
$97.90 - $106.00

