$27.20
You save
| *Head adjustment *Counter-balance height adjustment *Fast insert function for monitor *Hidden cable management *Desk clamp or grommet |
Description
| Screen Size | 15″-27″ |
| load | 0-8kg |
| Tilt | -90°~+85° |
| Swivel | 180° |
| Rotation | 360° |
| VESA | 75/100 |
| Max distance between screens | 1074mm/42.3″ |
| Pole | 400mm |
| Neutral gift box | |
| Qty/Carton | 3pcs |
| Carton Size(cm) | 56.5x40x31cm |
| NW(kgs) | 14.1kgs |
| GW(kgs) | 16.5kgs |
| Qty/20′ | 1300pcs |
| Qty/40′ | 3000pcs |
Loading...
-
VM-LD07EDesktop Load 4-15kg /8.8-33lbs Keyboard Tray Load 2kg/5lbs Desktop Size 900x590mm/35.43×23.23inch Keyboard Tray Size 900x320mm/35.43×12.6inch Height Adjustable Range 160-490mm/6.3-19.3inch Material MDF/Steel/Plastic Price range: $99.96 through $104.04 -
“VM-GHED121D-2P(48”) “Desktop Size 700x520x15mm Height Adjustable Range 760-1110mm Foot size 570x540mm Desktop Max.Load 8kgs Material MDF/steel/Aluminum $97.92 -
VM-SD10Desktop Max.Load 0-15kg/0-33lbs Keyboard Max.Load 2kg/4.4lbs Desktop Size 900×574.5mm/35.4×22.6inch Keyboard Tray Size 860x310mm/33.8×12.2inch Height Adjustable Range 150-490mm/5.9-19.3inch Material MDF/Steel/Plastic Price range: $65.28 through $67.32 -
VM-ES06 (PB with LED light)”Size 1205x602x764mm/47.4×23.7×30.1inch Desktop Load 80kg/176lbs Material Steel+PB +PP Baffle Table leg color red / black spray desktop thickness 15mm Desktop Size 1200x600x15mm Color Black,  Black+Red, Black+Silver $79.05 - $84.15 -
VM-FDS112ADesktop Size 700x520x15mm Height Adjustable Range 760-1110mm Foot size 570x540mm Desktop Max.Load 8kgs Material MDF/steel/Aluminum $49.98 - $53.55 -
VM-GM312E*Head adjustment
*Counter-balance height adjustment
*Fast insert function for monitor
*Hidden cable management
*Desk clamp or grommet$14.90 - $16.60

